Dezbatere publică pentru proiectul “STRATEGIA LOCALĂ DE DEZVOLTARE A SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC DIN MUNICIPIUL PETROȘANI 2020-2025”

Primăria municipiului Petroșani anunță publicul interesat asupra punerii în dezbatere publică a proiectului “STRATEGIA LOCALĂ DE DEZVOLTARE A SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC DIN MUNICIPIUL PETROȘANI 2020-2025” împreună cu INDICATORII DE PERFORMANȚĂ PENTRU SERVICIUL DE ILUMINAT PUBLIC DIN MUNICIPIUL PETROȘANI.

Documentul poate fi consultat la:

Strategia de dezvoltare pe termen mediu si lung a serviciului de iluminat publicdin municipiul Petroșani

INDICATORI DE PERFORMANTA PETROSANI

Comentariile și propunerile scrise pot fi depuse la sediul Primariei municipiul Petroșani, str. 1 Decembrie 1918, nr. 93, la Registratură, camera 5 sau trimise la adresa de e-mail primarie@primariapetrosani.ro până în data de 20 iulie 2020.